تعمیرات بی سیم واکی تاکی


شرکت بیسیم سنتر با توجه به نیاز بازار مصرف بیسیم در ایران، اقدام به راه اندازی دپارتمان تعمیرات بی سیم نموده است. این شرکت با تکیه بر دانش و آشنایی خود در زمینه انواع بیسیم های موجود، تعمیرات بیسیم موتورولا ، واکی تاکی مجاز و یا تعمیرات سایر برندهای بیسیم را می پذیرد. نیروی فنی و متخصص شرکت پشتوانه ای برای تعمیر و تحویل بیسیم ها در حداقل زمان ممکن است. همچنین تعمیرات بی سیم انجام شده توسط شرکت گارانتی میگردد.
شرکت بی سیم سنتر توانسته است تا کنون با انجام خدمات تعمیرات بیسیم مشتریان زیادی را در کنار خود داشته باشد. با اینکه عمده محصولات فروشی این شرکت بیسیم موتورولا می باشد ولی توانایی فنی بالا و آشنایی به سخت افزار بکار رفته در تولید انواع بیسیم این امکان را به ما داده است که بتوانیم نگاهی کاملا تخصصی به تعمیرات بیسیم داشته باشیم و بتوانیم سطح رضایتمندی در مشتریان خود را بالا ببریم.
روند همکاری ما با شما در زمینه تعمیرات بی سیم به صورت تماس و یا مراجعه، بازبینی و تست دستگاه در آزمایشگاه، عیب یابی ، اطلاع به مشتری و سپس تعمیر خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس : 09174442596 تماس حاصل فرمایید

بی سیم

فروش بی سیم واکی تاکی، خرید بی سیم واکی تاکی، فروش بیسیم واکی تاکی، بی سیم واکی تاکی کنوود، بی سیم واکی تاکی موتورولا، بیسیم واکی تاکی، بی سیم واکی تاکی مجاز، بیسیم، بی سیم

تلفن تماس : 09170041889

تلفن تماس : 09375117130

© طراحی و بهینه سازی گروه طراحی سیرن